Probacu na sitno i prelaze u oba smjera 2-1 i 1-2

Elfsborgu dosta bitan mec jer zeli u top 3 mjesta i borbu za Evropu.

Trenutno su udaljeni od treceplasiranog Djurgardena samo 3 boda.

Sledece kolo na ovom terenu docekuju drugoplasirani Hammarby sto nece biti nimalo lagan mec tako da je danas za njih prakticno must win situacija..

Ispali su od Moldea u Ligi Evrope i to im je bio jedini poraz u zadnjih 10 meceva..

Protivniku je cilj opstanak i trenutno su od opasne zone udaljeni samo 4 boda.

Oni ce se vecinu meca braniti i probati izvuci 1 bod sto ce biti dosta tesko s obzirom na snagu Elfsborga pogotovo na domacem terenu..

Takodje gostima su povredjena dva bitna defendera, Ivan Sevacambo i Ismet Lusakou a mozda najveci hendikep je povreda kapitena Christoffer Nymana koji je proslo kolo nakon sat vremena igrao morao van i bice van stroja par sedmica;

Skadeuppdatering kring Christoffer Nyman

Zanimljivo da su 2 od njihova poslednja 3 medjusobna duela zavrsena prelazima, poslednji na terenu Norrkopinga gdje je Elfsborg na poluvremenu vodio 0:2 a mec zavrsen 4:2

Probati dakle na sitno prelaze u oba smjera..

– TURSKA: Super Lig – 3. kolo

Ovde na sitno probati i prelaze u oba smjera..

Zbog nastupa na evropskoj sceni ispastalo je prvenstvo pa je Trabzon u prva 2 kola upisao oba remija.

Prvo u gostima kod Eyupspora 0:0 a proslo kolo 1:1 kuci u derbiju protiv Besiktasa.

Taj bod je veliki za Trabzon jer su od 17′ minute igrali sa igracem manje, Visca je dobio crveni karton i danas nece igrati;

U tim se vraca Nwakaeme.

Inace Trabzon nije pobjedio u 7 poslednjih meceva racunajuci i Evropu..

Kayserispor nije slavio u poslednjih 8 meceva.

Oni su startali ovu sezonu sa 2 remija i porazom na startu kuci 1:2 od ekipe Sivaspor.

Danas ce biti bez povredjenih Hosseinia i Carlos Manea..

Zanimljivo da su protekle dvije sezone igrali 3 za 3, mozda slucajno mozda ne

Prije dvije godine na stadionu Kayserija mec je zavrsen prelazom iz 1-2

Zato cu probati na sitno i prelaz.

Bilo kako bilo Trabzon ima puno kvalitetniju ekipu, ispali su konacno iz Conference Lige i sad se mogu i moraju posvetiti iskljucivo prvenstvu i prvoj pobjedi.