Ovaj tim ima jako puno problema i sto je po njih mozda i najbitnije imaju problema i u svlacionici sto nikako nije dobro za tim..
U sred meca protiv Olimpiacosa prosli duel posvadjao se trener sa Matzoukasom te ga poslao u svlacionicu, on ide iz tima a sa njim otisao i Rawle Alkins..
Povredjeni su Trey Woodbury i Nate Laszewski, propustili i prosli mec;
Vratio im se bitan igrac Hodge nakon duze pauze zbog povrede ali vidjelo se odmah da je daleko od forme..
Igrao samo 17 minuta, 4 poena uz sut 2/6 iz igre, Oly ih je razmontirao 30+ razlike..
U zadnjih 13 meceva Aris je porazen cak 12 puta!
Kako onda ne igrati protiv njih kada problemi ne prestaju?
Hapoel nije velesila ali ima kvalitetne igrace, kvalitetnije trenutno od grka i kazem Aris ima samo domacu dvoranu medjutim tesko da su im samo navijaci dovoljni za trijumf jer veliki broj i njih okrece polako ledja..

Ovo je zaostali mec drugog kola..

Igmanu pauza dosla u lose vrijeme jer su se taman ”zahuktali”

Vezali su cak 4 pobjede i popeli se na 6. poziciju.

Ipak danas dolazi puno kvalitetniji protivnik koji zeli sva 3 boda.

Borac igra Ligu Konferencija te je u prvom kolu upisao sjajan rezultat.

U Banja Luci su igrali 1:1 protiv grckog Pantathinaikosa sto nije mala stvar.

Sledeci mec je tek za 8 dana tako da Borac nece nista rotirati i dolaze sa najjacom postavom, igracima koji su trenutno na raspolaganju..

Igmanu fali bitan napadac Ramic koji je suspendovan.

Sav prihod od prodaje ulaznice i humanitarnih brojeva ide ljudima koji su pogodjeni poplavama i tragediji u BiH..

Igman zove na utakmicu protiv Borca: Kompletan prihod od ulaznica ide u humanitarne svrhe

Prosli njihov susret u Banja Luci bio vise nego zanimljiv, Igman vodio na poluvremenu 1:2 da bi Borac do kraja okrenuo na 4:3

Borac zeli pobjedu i barem privremeno bodovno poravnanje na vrhu sa Zrinjskim.

– ČILE: Kup – 1/8 finala

Huachipato igra za cast i prijeko potrebno samopouzdanje..

Naime u prvom mecu od ove ekipe koja je inace iz druge lige izgubili su cak 5:1

Poslije toga poraz i u prvenstvu na svom terenu doduse od jace ekipe Colo Colo 1:2 gdje su zadnjih 20+ minuta igrali s igracem manje, Martinez je dobio crveni karton..

Veceras ne igraju logicno sa najjacih 11, bice to miks prvotimaca i rezervi

Ipak protiv drugoligasa moraju traziti pobjedu, prolaz je naucna fantastika jer zaostaju 1:5 ali spanski trener Oca ako zeli sacuvati posao mora Huachipato pod hitno rezultate prikazati.

U prvenstvu su u borbi za opstanak i bitan mec igraju za vikend kod Audaxa.

Ovde im je prijeko potrebna pobjeda za dozu samopouzdanja i nastavak borbe da opstanu u najjacoj ligi Čilea.

Gosti su inace 3. ekipa druge lige i vezali su dva poraza u prvenstvu, oba po 1:0