KVOTA: 2,23 ✅
————
– BOSNA & HERCEGOVINA: PREMIJER LIGA BIH

Ovo je zaostali mec iz prvog kola.

Željo do sad odigrao 3 meca. Obe pobjede kuci, Borac 2:0 te Tuzla City 3:1 te poraz kod Posušja u medjuvremenu 1:0

Najbolje su odigrali protiv Borca gdje su dominirali od prve minute i golovima Mekica dosli do zasluzene pobjede

Na Grbavici u Sarajevu uvjek puno navijaca i odlicna podrska.

Protiv Tuzle su slabije odigrali sa vise gresaka ali opet dosli do 3:1 pobjede

Ima Željo poprilicno jaku ekipu ciji igraci vrijede preko 4.3 miliona evra.

U aprilu ih je preuzeo trener Nermin Basic i radi dobar posao.

Proslu sezonu zavrsili su na visokoj 3. poziciji.

Igman prosjecna ekipa koja ce se oslanjati najvise na bodove na svom terenu.

Oni su proslo kolo dobili kuci Posusje sa 2:1 i to najvise zahvaljujuci greskama gostiju koji su sami sebi zabili 2 gola u prvom poluvremenu

Velika je prednost ovde domaci teren i oceukujem da Zeljeznicar nastavi sa bodovima na Grbavici. Igman ce igrati podredjenu ulogu na ovom gostovanju.

– ENGLESKA: EFL CUP – 1/32 FINALA

Oba tima u slicnom problemu.

Doncaster igra League Two i u prvih 5 kola ocajan start, cak 4 poraza i samo 1 remi (bez pobjede).

Od Evertona se vise ocekivalo ove sezone ali u prva 3 kola nisu imali ni srece i izgubili sva 3 meca bez ijednog postignutog gola.

Ovde ce trener Evertona logicno rotirati medjutim bez obzira na to njima je potrebna pobjeda za samopouzdanje i ocekujem da igraju punim gasom ko god da starta..

Ovako bi trebao trener odabrati za veceras tim;

Razlika u kvalitetu povelika, Evertonu hitno potrebna injekcija samopouzdanja i neki golovi prije bitnog meca u Premijer ligi protiv Sheffielda tako da bi plavci trebali ovo rjesiti u 90 minuta.